Nasza technologia dowozu

To oczywiste, że wygłodzony.pl swą markę zawdzięcza przede wszystkim wyśmienitej kuchni. Jednak o jakości naszych usług decydują także inne czynniki, które wyróżniają nas od innych gastronomii. Oto one:

1. Innowacyjne opakowanie dań

Nasze jedzenie jako jedne z niewielu na rynku jest pakowane w najnowocześniejsze opakowania firmy Metro Plast. Dzięki temu zarówno dania obiadowe, jak i zupy zachowują temperaturę aż przez 60 minut od zrobienia – wszystko po to, by mogły do Ciebie dotrzeć gorące.

2. Dowóz bezpieczny dla smaku potraw

Każde zlecenie dowozu jest przez nas traktowane z troską. Zapakowane dania umieszczane są w specjalnych izolowanych pudłach zwanych termoboksami lub naszych „wygłodzonych” torbach. Oba rozwiązania są dodatkowym zabezpieczeniem dla temperatury dań – co oznacza, że przyjadą do Ciebie jeszcze smaczniejsze.

3. Szybki dowóz do Twojego domu lub firmy

Nikt z nas nie lubi czekać na jedzenie, gdy w brzuchu kiszki grają marsza. Trudno byłoby wyobrazić sobie dowiezienie ciepłego jedzenia w godzinach szczytu – dlatego też nasi kierowcy realizują zamówienia skuterami Vespa, co umożliwia dowiezienie wam posiłku w najkrótszym czasie.